Купити у Києві справжню Індійську Хну для волосся Neha Herbal Mehendi (140 грам) в індійському магазині "Нью Делі" New Delhi Shop Kiev з доставкою по Україні тел.+38 093 971 84 08 +38 050 313 06 49, Купить в Киеве настоящую Индийскую Хну для волос Neha  Herbal  Mehendi (140 грамм) в индийском магазине "Нью Дели"  New Delhi Shop Kiev с доставкой по Украине тел.+38 093 971 84 08 +38 050 313 06 49.

Індійська Хна для волосся (140 грам) Neha Herbal.Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.

Артикул: 11144
Індійська Хна для волосся (140 грам) Neha Herbal.Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.
Індійська Хна для волосся (140 грам) Neha Herbal.Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.
Індійська Хна для волосся (140 грам) Neha Herbal.Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.
Індійська Хна для волосся (140 грам) Neha Herbal.Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.
Індійська Хна для волосся (140 грам). Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.
285 грн.
в наличии
Бренд: Neha (Неха)
О продукте

О продукте Індійська Хна для волосся (140 грам) Neha Herbal.Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.

вага: 140 грам

склад: хна, алое віра, каркаде, ним, зелений чай, шикакай, амла

країна виробник: Індія

Хна добре фарбує сивину-на сивому волоссі дає гарний мідний відтінок.

Про чудодійні властивості хни знали ще за часів Стародавнього Сходу Саме звідти проникла в Індію і збереглася до наших днів проникла секретна технологія древніх як з чагарника лавсонії отримати хну — барвник, здатний надати волоссю красивого відтінку, зробити його пишним і блискучим. Ніжне молоде листя верхніх гілок лавсонії містить у собі потужну барвник, здатний пофарбувати все, що завгодно. Саме з них одержують хну, яку використовують не тільки для фарбування волосся, але й для виконання мехенду (біотатуювань), для фарбування текстилю. зміцнюючими для волосся якостями.Стебла лавсонії не мають фарбуючих властивостей, але їх використовують для створення безбарвної хни, що володіє унікальними корисними якостями, що зміцнюють для волосся.

Процедура фарбування волосся займе часу від години до півтори години. Час фарбування залежить від багатьох факторів: від густоти і пористості волосся, від їхнього початкового кольору, від бажаного в результаті відтінку. Як пофарбувати індійської хною волосся: Порошок індійської хни заварюється окропом і замішується (консистенція - густа сметана) до розчинення хни у воді. Розчинна кава, додана у хну, надасть темному волоссю каштановий відтінок, буряковий сік - пурпурний.

Накинутий на плечі старий рушник запобіжить забрудненню одягу (хна, що потрапила на одяг, не відмивається), а уникнути фарбування шкіри можна за допомогою крему, нанесеного на лоба вздовж лінії росту волосся. Волосся не обов'язково мити перед фарбуванням, важливо, щоб на волоссі не було засобів укладання-лаки, пінки. Спочатку хна наноситься на потилицю, потім на темінь і області скронь, далі наноситься по всій довжині волосся. Закінчивши фарбування, потрібно помасажувати волосся для рівномірного розподілу фарби. Потім голову необхідно вкрити поліетиленом, на лоба уздовж лінії росту волосся покласти скручений ватний джгут, обгорнути голову рушником.

Якщо фарбується світле волосся, то хну необхідно тримати на волоссі трохи менше години, темне волосся потребує більш тривалого часу - до півтори години. Точно зрозуміти скільки часу тримати хну на волоссі дозволить попередньо проведене тестування забарвлення на пасмі волосся. Апарат для сушіння волосся чи звичайний фен дозволить прискорити фарбування. Після необхідного для отримання бажаного результату фарбування часу волосся ретельно промивається водою і миєте волосся як звичайно шампунем.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

вес: 140 грамм

состав: хна, алое вера, каркаде, ним, зеленый чай, шикакай, амла

страна производитель: Индия

Хна хорошо прокрашивает седину- на седых волосах даёт красивый медный оттенок.

О чудодейственных свойствах хны знали еще во времена Древнего Востока Именно оттуда проникла в Индию и сохранилась до наших дней проникла секретная технология древних как из кустарника лавсонии получить хну —  красящее средство, способное придать волосам красивый оттенок, сделать их пышными и блестящими. Нежные молодые листья верхних веток  лавсонии содержат в себе мощное красящее вещество, способное окрасить все, что угодно. Именно из них получают хну, которую используют не только для окраски волос, но и для выполнения мехенди (биотатуировок), для окрашивания текстиля. Стебли лавсонии не имеют красящих свойств, но их используют для создания бесцветной хны, обладающей уникальными полезными укрепляющими для волос качествами.

Процедура окрашивания волос займет времени от часа до полутора часов. Время окрашивания зависит от многих факторов: от густоты и пористости волос, от их первоначального цвета, от желаемого в результате оттенка.

Как покрасить индийской хной волосы: 

Порошок индийской хны заваривается кипятком и замешивается (консистенция — густая сметана) до полного растворения хны в воде. Растворимый кофе, добавленный в хну, придаст темным волосам каштановый оттенок, свекольный сок — пурпурный.

 Накинутое на плечи старое полотенце предотвратит загрязнение одежды (хна, попавшая на одежду, не отстирывается), а избежать окрашивания кожи можно с помощью крема, нанесенного на лоб вдоль линии роста волос.

 Волосы не обязательно мыть перед покраской, важно, чтобы на волосах не было средств укладок- лаки, пенки.. Сначала хна наносится на затылок, затем на темень и области висков, далее наносится по всей длине волос.

 Закончив окрашивание, нужно помассировать волосы для равномерного распределения краски. Затем голову необходимо укрыть полиетиленом, на лоб вдоль линии роста волос положить скрученный ватный жгут, обернуть голову полотенцем.

Если окрашиваются светлые волосы, то хну необходимо держать на волосах чуть менее час, темные волосы потребуют более продолжительного времени — до полутора часов. Точно понять сколько времени держать хну на волосах позволит предварительно проведенное тестирование окраса на пряди волос. Аппарат для сушки волос или обычный фен позволит ускорить окрашивание.

 По прошествии необходимого для получения желаемого результата окрашивания времени волосы тщательно промываются водой.

 Если цвет волос после окрашивания получился слишком ярким, его можно нейтрализовать при помощи подогретого растительного масла, которым следует натереть волосы. После чего при помощи фена волосы нужно подсушить и хорошенько промыть с шампунем.