Купити у Києві індійські справжні Пахощі Агарбатті Golden Nag Champa 15 gr самовивозом можна в індійському магазині Нью Делі за адресою Київ вул.Довженка 1, метро Шулявська або з доставкою по Україні +38 093 971 84 08

Golden "Nag Champa" 15 gr- натуральні пахощщі з квітковим ароматом.

Артикул: 12947
Golden "Nag Champa" 15 gr- натуральні пахощщі з квітковим ароматом.
Golden "Nag Champa" 15 gr- натуральні пахощщі з квітковим ароматом.
Пахощі Golden Nag Champa складаються з натуральних компонентів- квітковий пилок, спеції, трави, подрібнені горіхи, масала, смола (каніфоль). Вони мають солодкий, легкий, холодний, терпко-свіжий, вечірній аромат. Привабливо виглядають та видають сильний пряний запах навіть крізь закриту коробку.
95 грн.
в наличии
О продукте

О продукте Golden "Nag Champa" 15 gr- натуральні пахощщі з квітковим ароматом.

Golden Nag Champa - популярна серія індійських пахощів, що мають насичений солодкий аромат квітів Індії. Один із найвідоміших пахощів Голден Наг Чампа, найчастіше використовується для медитацій. Закриває вразливі чакри від недоброзичливості оточуючих, перешкоджає вампіричним контактам, розподіляючи енергетичну щільність рівно і гармонійно.

Пахощі Golden Nag Champa складаються з таких натуральних компонентів як квітковий пилок, спеції, трави, подрібнені горіхи, масала, смола (каніфоль). Вони мають солодкий, легкий, холодний, терпко-свіжий, вечірній аромат. Привабливо виглядають та видають сильний пряний запах навіть крізь закриту коробку.

Пахощі серії Golden виготовлені тільки в ручну та тільки з натуральних інгредієнтів.

Увага! Підпалені ароматичні палички – це джерело відкритого вогню. Щоб уникнути займання, не залишайте запалену паличку без нагляду. Для фіксації палички використовуйте спеціальну підставку. Не використовуйте пахощі на протягах і поблизу легкозаймистих предметів і речовин. Тримайте запашні палички далеко від дітей, у герметично закупореній тарі. Використовувати з обережністю: людям, схильним до алергій, з індивідуальною підвищеною чутливістю, вагітним і жінкам, що годують.

Спосіб застосування:

1. Піднесіть ароматичну паличку до джерела відкритого вогню.

2. Дочекайтеся спалаху краю палички.

3. Збийте полум'я ароматичної палички, впливаючи на неї інтенсивними потоками повітря.

4. Встановіть паличку, що тліє, у спеціальну підставку, або утримуйте її вертикально в руках.

Час горіння - біля 40 хвилин.

Об'ем: 15 граммів (приблизно- 10-12 шт.)

Склад: бамбукова основа, квітковий пилок .

Країна виробник: Індія